:: "Elleriniz" UZMAN Ellerde ::


Tarzınızı Tırnaklarınıza Yansıtın

 

 

NEDEN METTA TIRNAK EVİ?

Tırnak Bakımı

Tırnak Bakımı ile ilgili sorun mu yaşıyorsunuz ? Özenle, besleyip uzattığınız tırnaklarınızda problem mi var ? Tırnaklarınız uzamıyor mu ?

Hangi tür probleminiz varsa bizim tüm problemlerinize uygun bir bakım hizmetimiz bulunmaktadır. Tırnak bakımınız ile ilgili her şeyi bize danışabilirsiniz.

Tırnak Bakımı Bizimle Çok Kolay!

Tırnaklarımız ellerimizin kullanımı sırasında çok zarar görür. Buna ek olarak hava durumundan, kullanılan ojeden, oje temizleyiciden, sudan da çok zarar görür. Sonuç olarak sararmış, üst tabakasında kabarmalar olan tırnaklar oluşmaya başlar.
Tüm bu sorunlarla başa çıkmak artık çok kolay. Kullandığımız markalı tırnak bakımı ürünleriyle, rutin bakımları yapılarak tırnaklarınızın tazelenmesi mümkün. Üstelik bu bakımlar sırasında ve sonrasında gönül rahatlığıyla oje kullanımına devam edebiliriz.

 

Protez Tırnak

Protez Tırnak konusunda etkin, eğitimli, yetkin hizmet siz değerli müşterilerimiz için bizimle mümkün.

Tırnaklarınızı yeme alışkanlığınız, tırnak etleriniz de problem varsa, sık sık manikür yaptıracak zamanınız yoksa ve tırnaklarınızda uzama sorunu yaşıyorsanız, özel tırnak bakımımız eşliğinde protez tırnak uygulamamızla bu sorunlarınız tarih oluyor.

Tırnak problemlerinin en büyük ve uzun süreli çözümlerinden birisi protez tırnaktır. Protez tırnak uygulandıktan sonra düzenli olarak bakımları yapıldığı taktirde, kullanım ömrü sınırsızdır.
Tırnak mesafesi kısa olan ve uzun tırnaklara sahip olmak isteyen kişiler, tırnaklarını yiyen kişiler, çok sık manikür yaptırma fırsatı yakalayamayan kişiler, tırnak etleri sorunlu kişiler ve daha şık ellere sahip olmak isteyen kişiler, Protez Tırnak uygulamamıza dahil olabilirler.

Bizimle iletişime geçip en kısa zaman için randevu alabilirsiniz.

 

Kalıcı Oje

Kalıcı Oje konusunda etkin, yetkin hizmet siz değerli müşterilerimiz için Metta Tırnak Evi ile mümkün.

Ojeleriniz hemen bozuluyor, sürekli oje sürmek zor mu geliyor ?

Harika renkler, en kaliteli ojeler ile, özel tırnak bakımımız eşliğinde kalıcı oje uygulamamızla bu sorunlarınız tarih oluyor.

14-21 gün etkili Kalıcı Oje uygulamalarımız, uygun fiyatlarla Metta Tırnak Evi’nde.

Çok sık oje sürmeniz gerekiyor, daha şık ellere sahip olmak istiyorsanız istediğiniz renk Kalıcı Oje için Bizimle iletişime geçip en kısa zaman için randevu alabilirsiniz.

 

Tırnak Süsleme (Nail Art)

Tırnak Süsleme (Nail Art) için Metta Tırnak Evi’nde !

Özel günlerinizde ya da günlük kullanabileceğiniz Tırnak Süsleme (Nail Art) seçeneklerimizle, tırnaklarınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken gününüze uygun süslemeyi belirleyip bize ulaşmanız. Yada en harika tasarımları Tırnak Süsleme uzmanımıza bırakmanız…

Tırnak süsleme (Nail Art), tırnak üzerine çalışılan bir nevi resim çalışmasıdır. Tırnak Süsleme de iki seçenek önümüze çıkar;

Bunlardan ilki ojeyle çalışılan şekildir. Tırnağınıza Tırnak süsleme uzmanımızın harika tasarımları eşliğinde yada sizin istekleriniz doğrultusunda özel uçlu fırça  ve özel kullanımlı ojelerimiz yada dilediğiniz kalıcı oje uygulamalarıyla, istediğiniz şekillerin çizimi yapılması şeklidir.

Bir diğeri ise sticker uygulamasıdır. Zevkinize uygun olan sticker seçilip tırnağa uygulanır ve bunun da, dilerseniz kalıcı bazla ömrünü uzatmamız mümkündür. Taşlı süslemeler ve 3D ürünlerle seçim seçeneklerinizi çoğaltmamız da mümkündür.

 

El Bakımı

El Bakımında en önemli detaylardan biri ellerimizin yapısındaki kuruluktur.

Kuruluk neticesinde ellerde hem kötü bir görüntü oluşur hem de bu sorun ilerledikçe ellerde sağlık sorunlarının oluşmasına sebep olur. Ufak bir el sorununun büyüyüp tehlikeli hale gelmesini, bu durumu kimse istemez ve etkin el bakımı paketlerimiz ile el bakımınızı yapabilir ve tüm sorunlardan ellerinizi uzak tutabiliriz.

Ellerimiz vücudumuzun göz önünde bulunan ve en çok işleyen organlarından birisidir aslında. Gün boyu temizlikte, bulaşık yıkamada, bilgisayar kullanımında her yere dokunuyoruz. Dolayısıyla daha genç ve daha temiz görünmesi için ellerimize rutin olarak özel el bakımımızı yaptırmamız şart görünüyor.

Metta tırnak Evi Uzman El Bakımı Personelimiz, ürünleri ile elinizin yapısına uygun özel el bakımımı seçerek, ellerinizin sağlıklı ve genç görünmesini sağlar.

Kısa süren seanslarımızın sırasında yapılan masajla ellerinizde rahatlama olur ve zamanınız size kalır.

Ayrıca elinizin problemine göre uygulanacak özel esanslı bakım ürünlerimizle, tüm el sorunlarınıza çözüm olabiliriz.

Burada önemli olan rutin bir şekilde el bakımına devam etmektir.

 

Sıkça Sorulan Sorular

PROTEZ TIRNAK KİMLERE UYGULANIR?

Tırnaklarını yiyen kişilerde, tırnak etleri sorunlu olan kişilerde, çok fazla manikür yaptıramayan kişilerde, tırnak mesafesi kısa olan ve uzun tırnaklara sahip olmak isteyen kişilerde uygulanabilir.


PROTEZ TIRNAK NASIL UYGULANIR?

Protez tırnak, kemik tırnak dediğimiz tırnak tabakasına üzerine jel sistemle ve akrilik tırnak ekleme sistemi olmak üzere 2 farklı sistemle uygulanır. Eğer ki French sisteminin uygulanması istenirse, tırnağın biraz uzun olması gerekmektedir ve kesinlikle yenmiş olmamalıdır.

Protez tırnak uygulamasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, tırnağın manikürlü olmamasıdır. Çünkü yapılan törpüleme esnasında ister istemez etlere de törpü değer ve değdiği zaman da taze manikür yapılmış et çok hassas olduğundan kanamalara sebep olabilir. Zaten yapım aşamasında da etlerin itiminden dolayı, tırnak manikürlü gibi görünecektir. Ve bu itme uygulaması devamlı hale getirildiğinde, tırnaklarınız artık manikür istemeyecektir.


PROTEZ TIRNAK UYGULAMASI 2 TÜRDÜR;
1-Takma Tırnak Protezi

• Öncelikle tırnaklar aynı boya getirilir.
• Tırnak yüzeyi pürüzsüzleştirilir ve yağlı tabaka temizlenir.
• Uygun takma tırnak seçilir ve düzgün bir şekilde tırnağa yapıştırılır.
• Takılan tüm tırnaklar istenilen boyda kesilip, törpülenir.
• Üzerine özel jeli sürülür ve UV makinesinde kuruması beklenir.
• Tırnak üstü törpülenip yine pürüzsüzleştirilir. İsteniyorsa üzerine Nail Art ya da French yapılır.

2- Jel Protez

• Öncelikle tırnak üstü bufferlanıp pürüzsüz ve yağsız hale getirilir.
• Özel protez tırnak jel tırnak üzerine, istenilen boyutta uygulanır ve UV makinesinde kuruması beklenir.
• İşlem bittikten sonra üzerine istenilen Nail Art ya da kalıcı oje uygulaması yapılır.


PROTEZ TIRNAK UYGULAMASI NE KADAR SÜRER?

Uygulama, tüm el için yaklaşık 1 saat sürer. Sonrasında gerçek tırnağa oldukça yakın doğallıkta ve esneklikte, temiz tırnaklar ortaya çıkar.


PROTEZ TIRNAK KULLANIM SÜRESİ NE KADARDIR?

Aylık, düzenli bakımları yapıldığı sürece kullanım süresi sınırsızdır. Uzayan kendi tırnağınızın boşluk alanlarını doldurtmak için veya kısaltmak için tekrar 4 hafta sonra, doldurma işlemi uygulanması gerekmektedir.

Tarzınızı Tırnaklarınıza Yansıtın