Hakkımızda

METTA TIRNAK EVİ Tecrübe, Kalite ve Dürüstlük prensiplerimiz ile… 

Profesyonel kadrosunun yanında yenilikçi yapısı ve en iyi teknolojiyi kullanarak, ihtiyacınız olan tüm güzellik hizmetlerini hassas, özenli ve güvenilir bir şekilde sunmaktayız. Güzellik konusunda size en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen salonumuzda; kaliteli, şık dizayn edilmiş büyüleyici atmosferinde güler yüzlü alanında uzman personelimiz ile, misafirlerimizin her yönden rahatlığı düşünülmüş ve her yönden en iyiyi sunmayı amaçlamaktayız. Firma olarak kendini devamlı yenileyen, yetiştiren ve gelişen yapıdayız.

METTA TIRNAK EVİ OLARAK MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

En büyük hedefimiz Metta Tırnak Evi adını sadece Bakırköy değil İstanbul’u aşarak memleketimizin her bir yerinde duyurmak dürüst, kaliteli ve güvenilir, güzellik bilincini tüm bayanlara aşılamaktır.

Metta Tırnak Evi İstanbul Bakırköy civarının her konuda en iyi ve en donanımlı hizmet sunan biryerdir. Metta Estetik güvencesi olarak tamamen amaçlanan misafirlerimizin memnuniyetidir. Bu süreçte hatalarımız illa ki olacaktır ama müşterilerimizin sorunlarını gidermek en büyük amaçlarımızdan biridir. Merkezimizi görmeden ve deneme seaslarına girmeden lütfen karar vermeyiniz.

       

YEPYENİ MUTLULUKLAR YAŞAMAK İSTEYEN VE HUZURLU BİR ORTAM ARAYAN HERKESİ METTA TIRNAK EVİ AİLESİNİN BİR ÜYESİ OLMAK İÇİN BEKLERİZ…